top of page
logo bomadek.png

BOMADEK Sp. Z o. O.

BOMADEK położony jest w Trzebiechowie, gmina Trzebiechów. Przedsiębiorstwo zostało wpisane do ewidencji działalności gospodarczej w roku 1991. Przedmiotem działalności jest ubój indyka i działalność handlowa.

slaw.png

ZPM Sława Sp. Z o. O.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego „SŁAWA” Sp. z o.o. to firma, która powstała w 1996 roku i jest zlokalizowana w malowniczej miejscowości o tej samej nazwie Sława, położonej nad Jeziorem Sławskim wśród zróżnicowanego, pięknego krajobrazu. Działalność spółki skoncentrowana jest przede wszystkim na przetwórstwie mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego pozyskiwanego od naszych stałych, wiarygodnych partnerów.

biodama.png

Bodama Sp. Z o. O.

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Producenci mięsa, wędlin i drobiu. Hodowla i Ubój Indyka Biodama Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w miejscowości Sława w województwie lubuskim

logo-3.jpg

Rolpek 2 Sp. Z o. O.

ROLPEK 2 SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja i sprzedaż wędlin oraz wyrobów drobiowych

Flora-Pack.jpg

Flora Pack Sp. Z o. O.

Flora Pack Sp. Z o. O. to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Powstała w 2005 roku.

marba_logo_new300.png

Marba Sp. z o.o. sp.j.

Produkujemy detergenty pod markami klienta (private label) oraz pod naszą marką. W swojej gamie produktów posiadamy również produkty do kąpieli dla dzieci i dorosłych.

Untitled-1-02.png

M.W. Sp zo.o.

Pakowanie, prowadzenie ewidencji przesyłek, opóźniony kurier, wymagający klient, reklamacja, magazyn – to słowa, które mogą zakłócić spokój każdego przedsiębiorcy.

logo-www-png-2017.png

Grabowski Furniture Logistic
Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Firma Grabowski Furniture Logistic (GFL) działa od 1997 roku. Specjalizuje się w przewozach ładunków przestrzennych o kubaturze do 120 m3 i ładowności do 21 ton. Podstawą działalności przedsiębiorstwa jest obsługa krajowych i zagranicznych producentów mebli z wykorzystaniem własnych magazynów, środków transportu oraz pełną usługą logistyczną.

stelmet-white_edited.png

Stelmet S.A.

Grupa Stelmet zajmuje się produkcją i dystrybucją tzw. drewnianej architektury ogrodowej

logo-secondary-fulfillment-new.png

M.B.B Logistics

e-commerce rozwija się w ekspresowym tempie i korzysta z wielu kanałów sprzedaży.
Nasze rozwiązania logistyczne to odpowiedź dla wszystkich sprzedawców internetowych korzystających z platform sprzedażowych lub własnych sklepów.

bottom of page